P187_OPN_1_2_3_Couple in Sofa_iStock_587

WIDEX EVOKE- BUGÜN ZEKİ YARIN DAHA AKILLI

Nerede ne yapıyor olursanız olun daha fazla ses işitmenizi sağlar.

Widex EVOKE™

EVOKE işitme cihazı, akıllı bir cihazdan beklediğiniz gibi her kullandığınızda evrimleşir. 

İnteraktif seçenekler, dinleme deneyiminizi kolayca biçimlendirmenize yardım eder ve isterseniz tüm kontrolü size devreder.

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar. Ayrıca EVOKE belirli modellerinde iPhone ile direkt bağlantı imkanı sunar.

Widex-EVOKE-F2-and-Iphone (1).png

GERÇEK YAŞAMDAKİ SES
DOĞAL ÜRETİLİR

İşitme bilimi dünyasında her sesin kendi "tarifi" vardır. Ve sesler ne kadar gerçek yaşamdaki gibi ise o kadar kolay duyulur. İşte bu nedenle EVOKE bir işitme cihazından alınabilecek en doğal sesi vermektedir. 

Bir rock konserinde heavy metal şarkılar dinlemek isteyebilirsiniz, fakat işitme cihazınızda metalik ses istemezsiniz. Kalite farkını kendi kulağınızla deneyimleyin.

evoke-smart-hearing-aid-natural-sound-16

BİRKAÇ DOKUNUŞ KADAR KOLAY

Daha da kişiselleştirilmiş bir ses mi istiyorsunuz?

EVOKE uygulamasına birkaç kez tıklayarak işitme tercihinizi EVOKE'a öğretin. Ses Algısını Öğrenme özelliği, iki ses profilinden birini seçmenize yardımcı olur. Sadece dinleyin ve tercih ettiğinizi seçin. Bunu, istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde ve anda bunu yapabilmek hiç bu kadar kolay ve rahat olmamıştı.

KULLANIMI KOLAY

WIDEX EVOKE işitme kaybına getirilen tam otomatik bir çözümdür. Cihazınızı takın ve çevrenizdeki tüm seslerin tadını doyasıya çıkarın.

Şimdi Dene

WİDEX işitme cihazlarını denemek ve işitme testine katılmak için şimdi ücretsiz bir randevu alın.

P127_OPN_Clinic_Visit_Counselling_NDS_12