Danimarka merkezli Widex, dünyanın lider işitme cihazı üreticilerinden biridir.

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

Bugün üretimde kullandığı teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir ve bu teknoloji Widex'i sektörde bir üst seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır.

Misyonu müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünleri müşterilerimize kolaylıkla hayatla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. Widex Güven İşitme'de...

Widex Sesi

Herkes gibi, işitme kaybı olanlar da çeşitli şiddetlerde ve birden fazla sese maruz kalırlar. Bu sebeple, rahatsız edici gürültüleri azaltan ve yumuşak sesleri ön plana çıkaran işitme cihazlarına sahip olmak hayati önem taşır. 

WIDEX Sesi çevrenizedeki tüm ses yelpazesini eksiksiz işitmenizi sağlar - arka plandaki gürültülerden, konuşmalardaki fısıltılara kadar. 

Ancak bunun daha da ötesine gidebiliriz. İşitme cihazlarının, işitme kaybınıza ve dinleme şeklinize tam anlamıyla uyması için en iyisini yapmaya çalışıyor ve bu cihazları kullanımı rahat olacak şekilde tasarlıyor. Bu sebeple, nerede ne yapıyor olursanız olun mümkün olan en doğal sesleri duyabilirsiniz. 

İŞTE BU, WIDEX SESİ OLARAK ADLANDIRILIR. 

Üstün

teknoloji 

ürünü

WIDEX

işitme cihazları, sizin de diğer herkes gibi aynı standartlarda işitmenizi sağlamak için üretilmektedir

mmnt5-min.png
mmnt4-min.png
mmnt3-min.png
mmnt2-min.png
mmnt-min.png

DOĞAL SES

İşitme bilimi dünyasında her sesin kendi "tarifi" vardır. Ve sesler ne kadar gerçek yaşamdaki gibi ise o kadar kolay duyulur. İşte bu nedenle WIDEX bir işitme cihazından alınabilecek en doğal sesi vermektedir. 

MODELLER

Widex-moment-hearing-aids-natural-sound-

Yenilik yaratan Widex oyunun kurallarını değiştirerek doğal sesi kullanıcılarına sunuyor. Eski deneyimlerinizi unutun, Widex Moment yapay zeka teknolojisi ile doğal ses üretir. 

evoke-hearing-aids-details-1600-1067.jpg

EVOKE işitme cihazı ayarlarını gereksinimlerinize ve bulunduğunuz ortama göre otomatik olarak yapar. Böylece yoğun bir yaşam temposunda sizin için gereken ideal sese ulaşmanızı sağlar.

Telefonunuz üzerinden ses ayarları ve dinleme tercihlerini ayarlayabilir, kişisel görseller kullanabilir hatta restoran veya aile sohbeti gibi özgün ses ortamlarına göre ses kalıpları üretebilirsiniz. 

"MÜKEMMEL MACERALAR BURADA BAŞLAR"

WIDEX UNIQUE sınıfındaki hiç bir cihazın yapamadığı şekilde sesi yakalar, saflaştırır ve işler.

BEYOND_Z_night-rechargeable-hearing-aids

Pilin bitmesini dert etmeden, gün boyu üstün ses kalitesi ve aktarımı deneyimleyin. Etkin tasarımından dolayı, şarj edilebilir işitme cihazları arasında BEYOND Z en düşük pil tüketimine sahiptir.

Adsız2-min-min.jpg

İşitme cihazınız için yardımcı ürünler ve aksesuarlar

P127_OPN_Clinic_Visit_Counselling_NDS_12

Şimdi Dene

WİDEX işitme cihazlarını denemek ve işitme testine katılmak için şimdi ücretsiz bir randevu alın.