P127_OPN_Still_life_miniRITE_GAB_0060-mi

OTICON YARDIMCI ÜRÜNLER

Hayatı kolaylaştıran aksesuarlar 

oticonşarjkıitisatinal-min.jpg

Süper hızlı işitme cihazı şarjı

Oticon Opn SOticon Opn Play işitme cihazları şarj edilebilirlik seçeneğine sahiptir.

Oticon şarj edilebilir işitme cihazları ile, gün boyu çok fazla güce sahip olacaksınız.

Gelişmiş lityum-iyon pil teknolojisi, bağlantı dahil, gün boyu konforlu bir şekilde duyabilmenin keyfini sürmenizi sağlar. Bluetooth low energy teknolojisi, TV'nize, akıllı telefonunuza ve diğer birçok cihaza bağlanabilmenizi sağlar.

ConnectClip Mikrofon

ConnectClip sektörde lider bu özelliklerle Oticon işitme cihazlarını lider bir Bluetooth kulaklık seti özellikli işitme cihazına dönüştürüyor (devrim yaratan açık ses deneyiminin yanı sıra):

  • Her iki kulağa stereo ses akışı – klasik Bluetooth'ta olduğu gibi tek bir kulağa değil

  • Sektörde lider 7,5 kHz ses akışı frekans aralığı, anlamayı kolaylaştıran yüksek kaliteli ses sunar

  • Bluetooth Low Energy'nin düşük güç tüketimi, son derece sade (gizli) tasarıma sahip Bluetooth işitme cihazları için küçük pil boyutlarına olanak sağlar

  • Kaliteli ses sinyali alımı için OpenSound Navigator™ kullanılarak, amaca uygun olarak optimize edilmiş bir mikrofon ile gerçek hands-free çözümü

  • İşitme cihazı odyolojisinden ödün vermek yok – ConnectClip kendi gelişmiş Velox™ çipine sahiptir

connectclip-min.jpg

Oticon ON uygulaması

Oticon işitme cihazlarınızı bir akıllı telefon uygulaması ile kolay ve sessizce kontrol edin 

• Ses seviyesini ayarlayın

• Kullandığınız programı değiştirin

• Pil durumunu kontrol edin

... ve daha birçok özellikten faydalanın

 

HearingFitness™, Oticon ON Uygulamasındaki yeni bir özelliktir ve 
parmaklarınızın ucunda size sağlık verilerinizi sunar ve kendi sağlığınızı geliştirmenize imkân tanır. 

İşitme cihazlarınızı internete bağladığınız zaman, günlük hayatınızı kolaylaştıracak her türlü bağlantıyı Oticon ON uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. 

Örneğin, e-posta veya SMS aldığınız zaman işitme cihazlarınızda sesli bildirim alabilirsiniz. Kapı çalındığı zaman da bildirim alabilirsiniz. Hatta tuttuğunuz takım gol attığında bile bunun size bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

Oticon ON uygulamasını indirin.

apple-app-store-logo-300.png
google-play-300.png

Oticon CROS

Devrim yaratan Oticon Velox S™ platformu üzerine inşa edilen OpenSound Navigator™ ve TwinLink™ çift akış teknolojisine sahip, dünyanın ilk CROS/BiCROS çözümünü sunar. Tek taraflı işitme kaybı (SSD) olan kişiler için tasarlandı.

Oticon CROS'da, tek taraflı işitme kaybı olan kişiler için optimize edilen bir OpenSound Navigator sürümü bulunmaktadır. Daha az gürültülü ortamlarda bile hastaya destek sağlanır. Sonuç olarak, Oticon CROS hem basit hem de karmaşık dinleme ortamlarına kapı açar ve hastanın dinleme ortamından daha fazlasına erişmesine olanak sağlar.

cros-introducing-oticon-cros (1).jpg
connectclip-transforms-the-hearing-aids-

EduMic

Öğrenmeyi kolaylaştırmak için tasarlandı

Gürültü, mesafe ve yankı, modern sınıf ortamında işitme kaybı olan çocuklar için zorluk yaratabilmektedir.

EduMic, işitme kaybı olan çocukları sınıf ortamında desteklemek için, Oticon’un yeni kablosuz uzak mikrofon sistemidir. EduMic olağanüstü bir ses kalitesi ve öğretmenin sesine kararlı ve net bir erişim sunar.

EduMic ile, bilgisayardan, akıllı tahtadan veya tablet bilgisayardan sesi doğrudan çocuğun işitme cihazına aktarabilir. EduMic ayrıca var olan uzak sınıf mikrofon sistemleri ile birlikte de çalışır.

Amigo FM sınıf sistemi

Oticon Amigo FM sistemi, öğretmen ile çocuk arasındaki mesafeyi kapatır ve sinyali doğrudan çocuğun işitme cihazlarına ileterek sinyal-gürültü seviyesini önemli ölçüde iyileştirir.

Oticon Amigo'nun avantajları:
• Sınıfta konuşmayı daha iyi anlama
• Alıcının üzerindeki, çocuğun net bir sinyal aldığını anlamanızı sağlayan LED sayesinde son derece güvenilir bir sistem
• Uzun ömürlü sağlam vericiler

FM sistemi ile, öğretmen kendi sesini yakalayan bir mikrofon takar ve ardından bu ses sinyali verici aracılığıyla, çocuğun işitme cihazlarında veya bir ara cihazda bulunan alıcıya gönderilir. 

FM sisteminin bileşenleri:
• Bir mikrofon
• Bir verici
• Bir alıcı

amigo-min.jpg

ConnectLine uygulaması

ConnectLine uygulaması, teknoloji ile haşır neşir olan genç kullanıcılar için cihazlara VEYA Streamer Pro’ya dokunmadan kullanım sağlayan ideal bir araçtır. ConnectLine uygulaması, akıllı telefonu veya tableti ConnectLine bileşenlerin kontrolü için kişiselleştirilmiş ve kullanımı kolay bir uzaktan kumandaya dönüştürür. Bu uzaktan kumanda, genel bir özet görmek ve ConnectLine sistemindeki fonksiyonlara erişim sağlamak ve onları kişiselleştirmek için kullanılabilir.

ConnectLine uygulamasını indirin

iphone-streamer-pro-sensei-min.png
google-play-300.png
apple-app-store-logo-300.png

Oticon SafeLine™

İşitme cihazı güvenlik kordonu

Oticon SafeLine, işitme cihazlarınızı yakanızda bir kips ile tutturur ve kaybolmalarını veya zarar görmelerini önler. İşitme cihazlarınızın güvende olduğunu bilmenin verdiği rahatlık ile, alışık olduğunuz işitme desteğinden tümüyle faydalanın. İşitme kaybınız sizi tutan bir engel olmak zorunda değildir. Yetişkinler ve çocuklar için...

safeline.jpg