Hakkımızda

Biz ‘’Güven İşitme Cihazları ’’ olarak, alanlarında uzman, 10 yıl’ı aşkın tecrübe ve deneyimli kadromuzla, sizleri tekrar duyurabilmek ve böylece hayata kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamak amacıyla buradayız. 

​Normal bir işitme ve kaliteli bir yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve tüm varlığımızla bunun gerçekleşmesi için gayret ediyoruz.

‘’Mevcut işitme cihazından verim alamayan, kullanmak istemeyen ya da ilk defa bir cihaz kullanacak olanlar; işitme merkezimize gelerek üstün teknolojiye sahip dünya markası işitme cihazlarımızla tanışmanızı ve sunduğumuz kalitenin farkını görmenizi öneriyoruz.’’

 

Yüksek teknoloji ürünü cihazlarımız, profesyonel ekibimiz ve aldığımız sorumluluğun bilinciyle; en iyi hizmeti vermek için sizi de şubemize bekliyoruz.

 

Bizler tüm varlığımızla sağlığın her şeyden önce geldiğine inanıyoruz. Dolayısıyla çalışma prensibimiz çok kazanmaktan ziyade, alanımız olan işitme sağlığı konusunda mümkün olduğunca fazla hizmet ve değer sunmaktır. Bu hususta bir çok firmanın aksine bizim işimiz cihazı satana kadar değil, sattıktan sonra başlar. Bizler kullanıcılarımıza uygun fiyat amacıyla niteliksiz bir cihaz vermektense, kendimizden ve karımızdan ödün vererek, yine uygun fiyata yüksek performanslı cihazlar vermeyi kendimize ilke edindik. Sonraki aşamada ise her 3 ayda bir parça değişimi gerekmeyen durumlarda bakım ve kontrollerimizi ücretsiz hale getirdik ki, hem cihazınızın performansını koruyup ömrünü uzatalım, hem de sizlerle daima iletişim içinde olalım.

Merkezimize gelirken tüm bu hususları değerlendirmenizi önemle rica eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4