BEYOND_Z_Hero_night-rechargeable-hearing

WIDEX YARDIMCI ÜRÜNLER

Hayatı kolaylaştıran aksesuarlar

WIDEX TV PLAY™

işitme cihazlarınızla harikulade bir TV sesi aktarımı sağlar. TV PLAY kolay kurulur, doğrudan kulağınıza stereo ses aktarımı yapar ve olağanüstü ses kalitesine sahip ödüllü bir tasarıma sahiptir. Siz sadece çalıştırın ve keyfini sürün.

Televizyonda ister haberleri izleyin, ister film seyredin, TV PLAY televizyonun sesini daha iy duymanızı sağlar.

TV PLAY istediğinizi seyrederken, seyrettiğinizi işitme cihazınızdan duymanızı sağlar. TV PLAY, patent başvurusunda bulunduğumuz, ikili anten teknolojisiyle maksimum aktarım istikrarı sağlar ve siz de TV'deki hiç bir anı kaçırmazsınız.

tv-play-hearing-devices-widex-1600x540.j
DEX-logo-1600x1067.jpg

WIDEX tarafından üretilen DEX™ dinlemeye yardımcı cihazlar ile uzak kaldığınız seslerin dünyasına yeniden adım atabilirsiniz. DEX cihazları telefon, televizyon ve uzaktan kumanda gibi aygıtların kullanımını sizler için kolaylaştırmaktadır.

COM-DEX
SİZİ BAĞLANTIDA TUTAR

COM-DEX akıllı telefonlarınızdan işitme cihazlarınıza yüksek kalite ses aktarımı sağlayan şık ve eller serbest konuşma cihazıdır. Boynunuza asıp tamamen eller serbest olarak kablosuz işitme cihazlarınıza bağlanabilirsiniz. Ayrıca, müzik ve daha fazlasını kolaylıkla dinleme imkanına da sahipsiniz.

COM-DEX-Line-up-1600x1600.png
COM-DEX-remote-mic-angle-1200.png

COM-DEX KABLOSUZ MİKROFON 

COM-DEX Kablosuz Mikrofon, COM-DEX çözümünün şık bir eklentisidir. Gürültülü ortamlarda dahi, konuşmaları kolaylıkla, yakından ve ayrıntısıyla işitin. 

COM-DEX Kablosuz Mikrofon, zorlu bire-bir konuşmaların çözümüdür - kalabalık ortamlarda, araç içinde veya dış ortam aktivitelerinizde.

widex-call-dex-mobile-phone-connection_1

TV-DEX

TV-DEX, özelliği gerçek zamanlı yüksek kalitede ses sağlamasıdır. Herhangi bir eko yada seste bozulma yaşamadan televizyon sesini tıpkı oması gerektiği gibi dinleyin.

widex-rc-dex-wireless-remote-control_160

CALL-DEX

CALL-DEX cep telefonlarınızdan direkt olarak işitme cihazlarınıza ses akışı sağlayan ultra kompakt bir cihazdır.

Oldukça minik olan bu cihazı tek yapmanız gereken cep telefonunuzun jak bölümüne yerleştirmek. Sonrasında ise telefonunuzu özgürce kullanabilirsiniz. Herhangi bir boyun askısı yada ayarlamaya gerek yoktur. CALL-DEX sizlere 80 saate kadar ses akış imkanı sağlar ve neredeyse tüm telefon modelleri ile uyumludur.

widex-tv-dex-wireless-television-transmi
widex-fm-dex-fm-receiver-telecoil-line-i
widex-t-dex-telecoil-mobile-phone-connec

RC-DEX 

RC-DEX işitme cihazlarınızın kablosuz olarak temel kontrollerini yapabilmeniz için tasarlandı. Sizlere işitme cihazınızın ses ve program ayarlarını basit ve hızlı bir şekilde yapabilme imkanı sağlar.

FM+DEX

FM+DEX işitme cihazlarından yüksek kaliteli ses aktarımı için özel olarak tasarlanmış bir cihazıdır. FM alıcısı, telekoil veya ses girişinden gelen sinyalleri dönüştürür ve Widex kablosuz işitme cihazlarına aktarır. Küçük ve kullanması kolaydır, program seçme ve ses ayarları ise bir düğmeyle kolayca yapılabilir.

T-DEX

Telecoil içeren işitme cihazlarının cep telefonlarına kolayca bağlanmasını sağlar, böylece geri planda çok gürültü bulunan ortamlarda idealdir.  T-DEX eller serbest tip kablosuz boyun askısıdır, telecoil içeren tüm işitme cihazlarıyla kullanılabilir. Bluetooth içeren cep telefonlarına kolayca bağlanmanızı sağlar. T-DEX şarj edilir bir pil ve şarj kablosu içermektedir.

UNI-DEX 

UNI-DEX boyuna asılan bir "tak ve çalıştır" çözümdür. Cep telefonlarında kolaylıkla kullanılır. Hem cep telefonundan, hem de ses çıkış soketi bulunan tüm cihazlardan gelen sesleri işitme cihazınıza aktarır. Şarj ömrü uzun olduğu için UNI-DEX 40 saate kadar süreyle aktarım yapabilir. Tam şarj edilmesi sadece bir saat sürer.

Cep telefonunuzla eller-serbest konuşabilir veya iPod, iPad vs.gibi cihazlardan ses aktarabilirsiniz.

widex-uni-dex-neck-worm-plug-and-play-st
Adsız2-min-min.jpg

DRY-GO UV™

TEK TUŞLA NEM ALMA VE %99.9 ARINDIRMA

Nemi, mikropları, bakteri ve mantarları %99.9 oranında yok eden WIDEX DRY-GO elektronik kurutma ve temizleme istasyonu eksiksiz bir temizlik çözümüdür.

Bu sayede, cihazınız daima temiz kalacak ve bakıma daha az ihtiyaç

duyacaktır.

widex-dry-go-electronic-drying-station-o
CROS_FUSION_FASHION_1600x1067.jpg

WIDEX CROS

Eğer tek kulağınızda işitme kaybı varsa ve diğer kulağınız normal işitiyorsa Widex Cros sizin için uygundur. Cros işitme çözümü aynı zamanda işiten kulağınızla eşleştirilerekte kullanılabilir. Bu teknoloji BİCROS çözümleri olarakta bilinir.

Bozulmasız ve ekosuz super ses kalitesi ile WIDEX CROS konuşmaları duymak için mükemmel bir seçim. Kablosuz olarak işitme kaybı olan kulaktan diğerine ses aktararak kafa gölge efektini azaltır ki bu da zarar veren efektlerin azaltılması demektir. Ayrıca, gayet şık bir görünüme de sahip.

scola-products_1600x1600.png

SCOLA - FM

Scola FM okullar için üretilmiş bir işitme sistemidir. Scola FM ile işitme kaybı yaşayan öğrenciler zayıf akustikli gürültülü ortamlarda bile dersleri dinlemeye devam edebilirler.  

TONELINK İŞİTME CİHAZI UYGULAMASI

TONELINK işitme cihazı uygulaması, Android ve Apple cep telefonlarıyla uyumludur. 

TONELINK uygulaması, sahip olduğunuz Android veya Apple cep telefonunu kullanarak işitme cihazınızı uzaktan kontrol etme kolaylığı için tasarlandı.

TONELINK uygulması, program değiştirmek gibi temel işlevleri kapsamaktadır.

apple-app-store-logo-300.png
google-play-300.png
evoke-hearing-aids-tonelink-app1600x1067