WIDEX MOMENT™ HER ŞEYİ DEĞİŞTİRECEK O SES

Yapay zeka ürünü doğal ses 

KİŞİYE ÖZEL DOĞAL SES

Widex, tüm kullanıcılarına doğal sesi iletmek için çaba sarf etmektedir.  Ses iletimini bu denli bireysel hale getirmek için yapay zeka kullanan işitme cihazını üretti. Bu cihaz belirli bir kullanıcının o anda neyi işitmek istediğini öğrenerek kişinin ses deneyimini güncelleyebiliyor. 

Widex, Soundsense Learn uygulaması ile toplanan kullanıcı tercihlerini yapay zeka sayesinde analiz ediyor ve kullanıcının istediği kişiye özel sesi sunuyor. Soundsense Learn bugüne kadar, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için yaklaşık bir milyon kişisel ses çözümü yarattı ve bunların her birini, her zamankinden daha etkin hale getirerek, klinikte daha iyi ayar yapılmasını sağladı.

home-widex-moment-02-min (1).png
WIDEX-MOMENT-hearing-aid-family-650x650.

ESKİ DENEYİMLERİNİZİ UNUTUN

Bir işitme cihazı ne kadar iyi olursa olsun, kulağa gelen sesin her zaman bir işitme cihazından çıkan ses gibi duyulacağı, bu sektörde onlarca yıldır kabul ettirilen bir gerçek olmuştur. Kullanıcıların çoğunlukla yapay olarak tanımladıkları bu ses, onlara, işitme kaybı yaşamadan önce hatırladıkları doğal ve nüanslı sesten uzak gelmiştir. 

İşitme cihazına alışmanın, yalnızca kullanıcı için değil, aile mensubları için de stresli bir deneyim olduğunu biliyoruz. Özellikle ilk kez cihaz kullanacak kişiler için ilk ses deneyimi, alışılması güç yapay bir sesle zorlu bir deneyim haline gelebilmektedir. Fakat WIDEX MOMENT ile doğal sesi aktarmanın yolunu bulduk. Böylelikle, Moment hem size hem ailenize, daha fazla kişiye, hatta ilk kez cihaz kullanacaklara bile son derece tatmin edici bir ses deneyimi sunuyor.

SAĞLAM VE KALICI

 WIDEX MOMENT neme karşı maksimum dayanıklık ve uzun bir ömür için tasarlandı.  Nem hasar riskini azaltmak için, mikrofon üniteleri ve devre bloğu gibi işitme cihazının önemli noktalarına ileri düzey su gerçimez nano kaplama uygulandı.  

800x534_Widex-MOMENT-Airport-umbrella-ra
1600x540_UKROI_HeroSpot-Widex-MOMENT-sma

Şimdiye kadar ki en küçük şarj edilebilir işitme cihazı.

Widex-Moment-mRIC-app-1600x1600.png
800x534_UKROI_Widex-MOMENT-HA-and-charge

ŞARJ ETMEK ÇOK KOLAY

Her anı duymak için gereken tüm gücü içerir. İşitme cihazlarının pilleriyle uğraşmanıza gerek duymadan, yaşamınıza uygun, ince ve basit şarj aleti yeterlidir. 

AYARLAR ELİNİZİN ALTINDA

 WIDEX MOMENT sayesinde Apple veya Android akıllı telefonunuda WIDEX MOMENT uygulamasını kullanarak işitme cihazınızı tümüyle kontrol edebilirsiniz. İnce ayar yapmak artık çok kolay, böylece sizin için önemli anlarda tercih ettiğiniz sesi işitebilirsiniz. 

Şimdi Dene

WİDEX işitme cihazlarını denemek ve işitme testine katılmak için şimdi ücretsiz bir randevu alın.

P127_OPN_Clinic_Visit_Counselling_NDS_12