yasli-min (1).jpg

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

Bugün üretimde kullandığı teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir ve bu teknoloji Widex'i sektörde bir üst seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır.

Misyonu müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünleri müşterilerimize kolaylıkla hayatla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. Widex Güven İşitme'de...

Danimarka merkezli Widex, dünyanın lider işitme cihazı üreticilerinden biridir.

ankaraoticon-min.jpg

William Demant Holding, 1920 yılından bugüne dünya çapında milyonlarca insanın hayatına dokunmak amacıyla yenilikçi çözümler geliştiren Danimarkalı bir şirketler topluluğudur. WD Holding bünyesinde, en büyük İşitme cihazı üreticilerinden birisi olan Oticon’ dan, günlük hayatın her alanında sevilerek kullanılan Sennheiser ürünlerine kadar geniş bir yelpazede; mikroelektronik, mikromekanik, kablosuz bağlantı teknolojileri, yazılım ve odyolojik ekipman teknolojileri üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

William Demant Holding, içerisinde barındırdığı tüm şirketler ile, 30’dan fazla ülkede, işitme sağlığı alanında; odyolojik ekipmanlar, işitme cihazları, kemiğe implante işitme sistemi ve koklear implant ürünleri ile son kullanıcılarına ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları - Odyoloji alanındaki tüm sağlık çalışanlarına, mümkün olan en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Oticon, William Demant Holding'in 

önde gelen markalarından

biridir.