xceedplay-min.jpg

Oticon Xceed Play

İleri ve çok ileri derece işitme kaybı bulunan çocuklar için

Dünyanın en güçlü işitme cihazı

Çığır açan Oticon Xceed Play, ileri ve çok ileri derece işitme kaybı bulunan her yaştan çocuğa açık ses deneyimi sunan, pazardaki tek işitme cihazıdır.

Sınıf çözümleri

Oticon Xceed Play geniş bir sınıf bağlantı seçeneği sunar. Böylece çocuğunuz doğrudan öğretmenlere, FM sistemlerine ve sınıftaki elektronik aletlere bağlanabilir.

Oticon ON Uygulaması

Oticon ON Uygulaması, büyük yaştaki çocukların ve ebeveynlerin bir akıllı telefondan işitme cihazlarını izlemelerini ve kontrol etmelerini kolaylaştırır. 

ConnectClip

ConnectClip ile, çocuğunuz işitme cihazlarını yüksek kaliteli kulaklıklara dönüştürebilir ve müzik dinlerken, YouTube izlerken ve çok daha fazlasını yaparken her iki kulağa ses akışı sağlayabilir.

Oticon Xceed Play BTE SP

Xceed_Play_BTE_SP_C047CoolBlue-01-min.jp
Xceed_Play_BTE_UP_C046CoolRed-02-min.jpg

Oticon Xceed Play BTE UP

Devrim yaratan teknoloji rahatsız edici ıslık seslerini azaltıyor

Çocuğunuza ihtiyaç duyduğu ses yükseltme seviyesinin sağlanması, işitme cihazına herhangi bir şey veya birisi çok fazla yaklaştığında, rahatsız edici ıslık seslerine neden olabilir. Tıpkı çocuğunuza sarıldığınızda, oyun oynarken veya çocuğunuz şapka takarken olduğu gibi. Bu, kulak büyümesinden de kaynaklanabilir.

Önceden işitme cihazları bu tür sorunları ses yükseltme seviyesini azaltmak, ancak bunun neticesinde konuşmayı anlamadan ödün vermek suretiyle ele alıyordu.

Fakat şimdi, Oticon Xceed Play'in çığır açan teknolojisi bu sorunları daha meydana gelmeden önlüyor. Böylece çocuğunuz artık gün boyu rahatsız edici ıslık sesinin büyük ölçüde azaltıldığı net ve kararlı bir ses sinyalinin keyfini sürebilir.* Aslında, çocuğunuz konuşmadaki detaylardan %20'ye** kadar daha fazla faydalanabilir ve bu, dil gelişimi için son derece önemlidir.

Çocuklar için geliştirildi

  • Sağlam tasarım

  • Kurcalanmaya karşı dayanıklı pil kapağı meraklı küçük parmaklara karşı koruma sağlar

  • Alerjen içermez

  • Toz ve suya karşı dayanıklılık sağlamak üzere IP68 sertifikalıdır

  • LED pil göstergesi, pilin düzgün çalıştığını doğrular

  • İki farklı model ve çocukların seveceği 12 farklı renkte sunulur

Daha iyi işitme beyniniz ile başlar

Oticon Xceed Play, daha iyi işitme beyniniz ile başlar felsefesi esas alınarak geliştirilmiştir. Çocuk beyninin sesi doğal yolla işlemesini destekleyen bu teknolojiye BrainHearing™ diyoruz. Oticon Xceed Play, özellikle dil becerisini geliştirmesi ve yeni şeyler öğrenmesi gereken çocuklar için önemli olan 360° dengeli ses ortamına erişim sağlayan, başarısı kanıtlanmış BrainHearing teknolojisini uyguluyor.

oticon_logo_lct_100mm_rgb_pos-download.p

Oticon, Widex Ankara Yetkili Bayisi

Güven İşitme Cihazları ve Tıbbi Malzeme Tic. Ltd. Şti.

 Mithatpaşa Caddesi No : 65/1 Kızılay/ANKARA

0312 434 02 86

0546 434 02 86