Oticon, William Demant Holding'in 

önde gelen markalarından biridir.

oticon_logo_lct_100mm_rgb_pos-download.p

Oticon'un misyonu 100 yılı aşkın bir süre önce başladı. 1904 yılında, Hans Demant eşi Camilla'nın işitme kaybından etkilenmeksizin, daha iyi bir hayat yaşamasına yardımcı olmak istiyordu. Hans, Camilla'ya dünyanın ilk elektronik işitme cihazlarından biriyle yardımcı oldu.

William Demant Holding, 1920 yılından bugüne dünya çapında milyonlarca insanın hayatına dokunmak amacıyla yenilikçi çözümler geliştiren Danimarka merkezli uluslararası bir şirketler topluluğudur. 

William Demant Holding, içerisinde barındırdığı tüm şirketler ile, 30’dan fazla ülkede, işitme sağlığı alanında; odyolojik ekipmanlar, işitme cihazları, kemiğe implante işitme sistemi ve koklear implant ürünleri ile son kullanıcılarına ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları - Odyoloji alanındaki tüm sağlık çalışanlarına, mümkün olan en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Araştırma ve geliştirmeye kuvvetli bir şekilde odaklanmış olan William Demant Holding günümüzde modern işitme çözümleri alanında lider bir şirkettir. 

Sadece En İyiler 

Güven İşitme olarak sadece en iyi markalar ile çalışırız. Çünkü bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Güven İşitme Oticon Ankara yetkili bayisidir. 

Oticon-min.jpg

​Yeniliklere açık ve meraklı
Oticon hiçbir zaman işitme kaybı konusunda öğrenmeye ve keşfetmeye ara vermedi. Oticon olarak biz, insanların gereksinimlerini ve isteklerini anlamamıza yardımcı olan, 13.000'i aşkın işitme cihazı kullanıcısı ve işitme uzmanı ile durmaksızın çalışıyoruz.
Bunun yanı sıra, Eriksholm'daki araştırma merkezimizde yol gösterici bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Buradaki buluşlarımız bize, hangi noktalarda fark yaratabileceğimizi ve geleceğin işitme teknolojisini nasıl geliştirebileceğimizi gösteriyor.

İşitme cihazı kullanıcılarına adanmış

İşitme kaybı olan insanların, bunu keşfettikleri andan itibaren ve sonrasındaki her an, yaşamlarını kolaylaştırma tutkusuyla çalışıyoruz.

Modern işitme cihazı kullanıcılarının gereksinimlerini çok iyi anladığımız için, işitme cihazlarımız ve aksesuarlarımız ses kalitesini bir üst seviyeye taşıyor. İşitme cihazlarımız ve aksesuarlarımız konuşmayı anlamayı iyileştiriyor ve dinleme eforunu azaltıyor — üstelik gündelik kullanımları oldukça kolay.

Oticon2-min.jpg

MODELLER

b2b_4-alt2_n-min.jpg
xceed.jpg

İleri derece işitme kaybı olan kişiler için  Xceed modelinin, önceki nesil güçlü işitme cihazlarımıza göre gürültülü ortamlarda daha az dinleme eforu ile, konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlayabildiği kanıtlanmıştır

opnplay_kindergarden_960x634-min.png

Oticon Opn Play ile, artık nihayet çocuğunuzun öğrenebilmesine, gelişimine, oyun oynayabilmesine ve başarılı olabilmesine olanak sağlayan, en ileri teknolojiye sahip bir işitme cihazı var.

opns23.jpg
oticonisiya-min.jpg

Oticon Siya ile anı yaşayın
Oticon Siya işitme cihazları, seslerdeki doğal ve zengin detayları konforlu bir şekilde yakalar ve güçlendirir. Bu sayede konuşmaları daha iyi anlayabilir ve günün tadını çıkarabilirsiniz.

kids-min.jpg

Dünyanın en güçlü işitme cihazı
Çığır açan Oticon Xceed Play, ileri ve çok ileri derece işitme kaybı bulunan her yaştan çocuğa açık ses deneyimi sunan, pazardaki tek işitme cihazıdır.

oticonopn-min.jpg

Oticon Opn™, sizin için 360 derece sese sürekli erişim sunar. Gürültüyü oldukça etkili bir şekilde azaltarak, bu sayede kulak kanallarınıza arıtılmış ses sunabilir.

çiçektel-min.jpg
re_fits_into_your_life_960x634-min.jpg

İşitme cihazınız için yardımcı ürünler ve aksesuarlar

Şimdi Dene

OTİCON  işitme cihazlarını denemek ve işitme testine katılmak için şimdi ücretsiz bir randevu alın.

P127_OPN_Clinic_Visit_Counselling_NDS_12