P187_OPN_1_2_3_Family Dinner_iStock_6888

BAKIM ÜRÜNLERİ

Cihazınızın ömrüne ömür katsın diye...

Otavita_kulak_arkas_Temizlik-min.jpg
PİL ÖLÇER 2-min.jpg

İŞİTME CİHAZI BAKIM ÜRÜNLERİ

FİLTRE: Kulak içi / Kanal içi / RITE-RIC model işitme cihazlarında kullanılır. Amacı kulakta oluşan (Buşon) kulak kiri ve kulaktaki nemlenmenin cihazın iç aksamına sızmasını engellemektir. Modeline göre filitrelerin bazıları temizlenebilmekte ve bazı filitreler zaman aşırı kullan at olarak değiştirilmektedir. Maliyeti son derece düşük olan bu ürünler işitme cihazınızın performansını ve pil ömrünün uzamasın açısından oldukça önemlidir. 

 

HİJYENİK TEMİZLEME MENDİLLERİ: Bu ürünler tek kullanımlık olup, cihazınızın üzerindeki kir, yağ tabakası ve bir takım mikroorganizmaların temizlenmesinde yardımcı olur. Detaylı bilgi için Lütfen Bize Ulaşınız.

 

HORTUM: kulak arkası işitme cihazlarında kullanılır. İşitme cihazı ve kulak kalıbını birleştiren ara parçadır. Zaman zaman kulak kiri yada ter ve nem’den kaynaklanan tıkanıklıklar ve uzun zaman kullanımlarında sertleşme, sararmalar olur. Duruma göre 3-4 ay aralığında işitme cihazınızın bakımı sırasında değiştirilmesi son derece sağlık’lıdır.bu ürünlerin maliyeti çok düşük olmasına rağmen işitme cihazı için önemi çok büyüktür. 

 

EL POMPASI:  Bu ürün kulak kalıbındaki hortumu temizlemek amacı ile kullanılan bir aksesuardır. İşitme cihazı ile hortumun arasında vücut ısısından kaynaklanacak. Nem birikintisi ve herhangi bir tıkanıklığı giderme açısından önemlidir. Özellikle işitme cihazını sürekli bakıma kontrole götüreme şansı düşük olanların bu ürünü mutlaka kullanmaları gereklidir. El pompası kullanımı gayet kolay olan bir aksesuardır. 

 

PİL ÖLÇER: Yaklaşık olarak bir baş parmağın büyüklüğüne sahip bu ürün, işitme cihazındaki pili dilediğiniz anda saniyeler içinde pilinizin performansını ölçmenizi dolayısıyla her duruma hazırlıklı olmanızı sağlar. 

FİLTRE.jpg
otovita-temizleme-mendili-min.jpg
20160102__4745141864-min.jpg