more1-min.png

OTICON MORE™ 

ile etrafınızdaki tüm seslere erişebilirsiniz

more2.jpg

Akıllı özellikler

İşitme cihazı, ses ortamının karmaşıklığını anlamak için ses ortamını saniyede 500 defa tarayıp analiz ettikten sonra, sesler arasında net bir kontrast ve denge oluşturmak üzere etrafınızdaki sesleri organize edebilir.

more4-min.jpg

Gerçek dünyadan sesler

Oticon More'a gerçek dünyadan sesler yüklenmiştir ve bu sayede etrafınızdaki sesleri dengeli bir şekilde algılamanızı sağlar.

more3-min (1).jpg

Konuşmayı daha iyi anlama

Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle yaptığınız konuşmaları çok daha iyi anlayın. Oticon More işitme cihazları, hem gürültülü hem de sessiz ortamlarda konuşmaları daha iyi anlamanızı sağlar.

Oticon More™

miniRITE R

Oticon More miniRITE R, göze batmayan sade bir tasarıma sahip, şarj edilebilir bir model olup, çevredeki tüm seslere erişim sunar. Oticon More beyni sesi anlamlandırma konusunda destekler ve ses seviyesi ve program kontrolü için ikili dokunmatik düğme ile kullanımı kolaydır. Favori cihazlarınıza kolay ve zahmetsiz bağlantı için Bluetooth kablosuz teknolojisine sahiptir.

Oticon_More_miniRITE_R_C091SilverGrey_B4

Beyninizin işini çok daha kolaylaştırdığı kanıtlanmıştır

“Bir anda [masadaki] herkesle konuşabilmeye başladım.”

Ketty, Oticon More işitme cihazı sahibi

“Normalde tepki vermeyeceğim çok daha fazla ‘hafif’ ses […] var.”

Lone, Oticon More işitme cihazı sahibi

more6-min.png

Daha fazla ses sağlamak için bugüne kadarki en akıllı cihaz çipi

 

Polaris platformu 16 kat daha fazla kapasite, iki kat hassasiyet ve iki kat işleme kapasitesi ve hız sunar. Oticon More'daki devrim yaratan yeni teknoloji her türlü sesi ince detaylarıyla anlamlandırmak üzere programlanmıştır – bu sayede bu seslerin ideal olarak nasıl çıkması gerektiğini bilir.

Oticon_miniRITE_R_C094_Charger_on_Sideta

Oticon More, doğrudan Apple veya Android cihazınıza bağlanır ve şarj edilebilirdir.