P187_OPN_1_2_3_Family Dinner_iStock_6888

YENİ OTİCON SİYA

Her anın keyfini çıkarın

siya2.jpg

Oticon ON Uygulaması

Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, mobil cihaz üzerinden ses seviyesinin ayarlanmasını, kullanılan programın değiştirilmesini ve daha birçok fonksiyonun kullanılmasını sağlar.

2-min.jpg

HearingFitness™ teknolojisi

İşitme deneyiminizi optimize edebilmeniz için, Oticon ON uygulaması üzerinden işitme cihazını kullanımınız hakkında bilgi sağlar.

siya4.jpg

ConnectClip

Modern akıllı telefonlar üzerinden eller serbest aramalar yapabilmenizi ve stereo müzik dinleyebilmenizi sağlar ve aynı zamanda cihazdan uzak bir mikrofon görevi görür.

siya6.jpg

Şarj edilebilir işitme cihazları

İşitme cihazlarınızı geceleri şarj edebilir ve ertesi gün boyunca kullanabilirsiniz.

siya7.jpg

TV

TV’deki stereo sesi doğrudan işitme cihazlarınıza aktarın.

siya5.jpg

Tinnitus SoundSupport™

Semptomlarınızı hafifletmek amacıyla beyaz gürültü gibi rahatlatıcı nitelikte çeşitli özelleştirilebilir sesler sağlar.

Oticon Siya ile anı yaşayın

Oticon Siya işitme cihazları, seslerdeki doğal ve zengin detayları konforlu bir şekilde yakalar ve güçlendirir. Bu sayede konuşmaları daha iyi anlayabilir ve günün tadını çıkarabilirsiniz.

Oticon Siya’nın sağladıkları:

  • Üstün ses kalitesi

  • Cihazlara kolay kablosuz bağlantı

  • Seçilebilecek birçok model ve aksesuar

oticonisiya-min.jpg
25-min.jpg

Bir hoparlöre odaklanmaktan birden fazla hoparlöre odaklanmaya

Oticon Opn S modelindeki çığır açan teknoloji, dünyanıza kapı açan bir işitme cihazının avantajlarını deneyimlemenizi sağlar.

Önceden, birçok işitme cihazı önünüzdeki konuşmacıya odaklanarak gürültülü ortamlarla başa çıkmaya çalışıyordu. Şimdi ise, Oticon Opn S modelindeki teknoloji, konuşmalar dahil, etrafınızdaki ilgili seslere erişmenizi sağlıyor ve odaklanmak istediğiniz sesleri sizin kontrolünüze bırakıyor.

Yaşamı değiştiren bu teknoloji sayesinde, konuşmaları daha az efor ile çok daha iyi anlayacaksınız. Bu size, bir aile içi akşam yemeği veya bir restorandayken olduğu gibi, zorlu dinleme ortamlarında bile, konuşmalara katılmanıza ve ayak uydurabilmenize olanak sağlar.

xopns_re_lineup_1920x700.jpg,qh=700,ala=

KULLANIMI KOLAY

WIDEX SİYAişitme kaybına getirilen tam otomatik bir çözümdür. Cihazınızı takın ve çevrenizdeki tüm seslerin tadını doyasıya çıkarın.